Oddílové akce
  • Registrace

Zdravím všechny. Chtěl bych touto cestou prezentovat nápad, jež vznikl v našich hlavách při rozpravě u ohníčku na Ráblu. Po zhodnocení předchozí výzvy iniciované v množství shybů na čas, jsme se usnesli, že bychom v podobném duchu zvolili dřepy. Akce je to zcela dobrovolná, zúčastnit se může kdokoli. Avšak podmínkou je:

- muži během limitu jedné hodiny provedou 800 dřepů a dle možností i více;

- ženy a zdatné děti během limitu jedné hodiny provedou 600 dřepů a dle možností i více.

Akce bude probíhat v prostorách tělocvičny. Termín bude zveřejněn v nejkratší možné době zde.

Mějte se dobře přátelé. 

 

 

Edit 01.10.2016:

 

Challange 2016 aneb komu povolí půlky po druhé

 

Zdar jak sviňa. Takže po důsledné domluvě jsme se usnesli, že by se výzva konala někdy na přelomu listopadu a prosince, tudíž dostatek času na trénink a nácvik celé sekvence.

Kubajz chtěl obázek, zde jest. Takže trénujte ať vám nepovolí v zátahu svěrače.

Jak správně dřepovat ?

Tak a máme to za sebou....

učast byla asi taková jak jsem počítal, i když překvapili i tací se kterýma jsem nepočítal.

 

Začali jsem hned jak jen to bylo možné.

A je to tady. Rozjel se zimní trénink a aby se do něj dostali i ti, kteří jsou trochu lenivější než ti ostatní nebo ti, kteří jen potřebují trochu motivace, napadlo nás uspořádat takovou malou challenge.

 

O co jde?

Shyby za 60 minut

Jako tradičně již každý rok se i tento v termínu od 10.6. do 14.6.2015 uskutečnilo soustředění Ho Studénka v srdci skal Velkého Rabštejna, který se nachází v blízkosti přilehlé chaty Rabštejn v Jeseníkách. 

V březnu 2015 proběhl na Ostravském bouldru Tendon blok po přednášce Adama Ondry závod siláků. Mimo jiné lezecké celebritky se ho účastnil i náš začínající bouchač Rosťa Holík. Pro přiblížení atmosféry se podívejte na video, které z akce vzniklo.

 

Dne 16. 5. 2015 se konal 3. závod ze série moravského poháru pro mládež v Olomouci na umělé stěně flashwall.

Registrace začala v 8:00 a lozit se začalo v 9:30. Zúčastnil jsem se jako jediný člen našeho oddílu. Lezl jsem v kategorii B, kdy tato kategorie lezla čtyři středně těžké cesty (s označením 5, 6, 7, 8, ).

Rozlézalo se na cestě č. 6, která nebyla nijak těžká. Lezla se obkročmo kolem válce. Topnul jsem jí, ale celá konkurence taky.Další cesta byla cesta č. 5, kterou už nevylezlo tolik dětí, bohužel ani já jsem jí kvůli problému se zády nedolezl až do topu.

3. Cesta byla na hraně v převise s označením 8. Tato se lezla stylem flash na prvním konci lana (abych to trochu objasnil, tak styl flash znamená, že jsem cestu musel vylézt prvním pokusem, bez předchozího nacvičování, kdy jsem v této viděl lézt nějakého lezce před sebou). Tuhle cestu jsem topoval nejspíše jen já sám. Ihned po dolezení této cesty se lezla cesta s označením 7, která se opět lezla na flash. Po odlezení všech 4 cest se dvě hodiny čekalo na vyhlášení.

 

Když jsme se konečně dočkali vyhlášení a zatleskali 150 dětem, se jelo domů. Byla tam samozřejmě super atmosféra a kopa srandy. Všichni si jsme si užili a domů nikdo nejel s prázdnou. Ti co se nedostali na bednu dostali cenu útěchu a diplom. Já jsem si domů odvezl krásné zlato.

A co příště? v dalším víkendu se chystám na start závodu Českého poháru mládeže v Brně, tak mi 24.5.2015 držte pěsti wink.

 

Rosťa Holík