Tripy a výlety
  • Registrace

Jak probíhal můj první výjezd do Arca? Čtěte, slintejte, blázněte a nebo si dělejte co chcete ;)

 

Je 12. 6. Neděle odpoledne a my vyrážíme s naší čtyř a půl členou partou do Itálie. Cesta byla sice dlouhá a nepohodlná, ale hnali jsme se vpřed s Kubajzovou nesmrtelnou felicií a rakví doslova přikurtovanou na střeše.

 

Do Itálie jsme dorazili o půl jedné večer a v klidu jsme se vyspali v jeskyni nedaleko městečka Sarche. Jelikož jsem v jeskyni ještě nespal, tak jsem si to představoval trošku jinak než to bylo. Dřevěnou plošinu v jeskyni na spaní v pěti metrech jsem fakt nečekal. Tak tam jsme se trošku prospali na ten rozlezový den a brzo ráno jsme jeli na místo, kde nás čekala druhá polovina party.

 

První den jsme se rozlezli v sektoru Belveder. S krásným výhledem na jezero Lago di Garda. Někteří z nás vylezli slušné cesty, ale někteří byli úplně marní :D. Ale přece jenom. První den... Není kam spěchat.

Spát jsme šli zase do jeskyně, protože jsme vyčkávali déšť. A taky, že jsme si rozložili spaní, najedli se a začalo pršet. Další den jsme navštívili Nago. A po dlouhé štrece, která vedla ke skalám jsme si pořádně odpočinuli a po nějaké chvíli šli lézt. Úterý byl smolný den. Hlavně pro Adama, který si narazil kotník při dopadu a tím to pro něj zkončilo. Adam jel s Barčou a Romanem do nemocnice, ale s Romanem se tam nenudili a zpátky do jeskyně přijeli celí vysmátí.

Další tři dny jsme lezli v Massone. Všichni jsme tam měli co lézt. Kuba OS 7a, Peter 7a a já 7c Shaved Biever, ve kterém jsem strávil dva dny, ale nakonec stejně nepadl...tak příště to dám a třeba i na rozlez ;)

Adamovi se udělalo špatně od žaludku, takže toho zase moc nevylezl a spíše seděl v autě nebo ležel pod skalou. Večer jsme zjistili že nám někdo vlezl do auta a co nekradli. No samozřejmě můj batoh s oblečením a věcma, prostě paráda. Ale co už, večer zalezu do spacáku, který mi naštěstí v autě zůstal a odchodím to v tom co mám na sobě ;)

 

Poslední den.. Poslední šance vylézt 7c a jet domů s úsměvem na tváři. Ať už nejedu domů s prázdnou, když nás okradli. Jedeme do sektoru San Siro kde jsme s Filipem pokusovali v 7c celý den. Zatím co Kuba s Adamem už měli vylezené 7b po dvou hodinách. Naštěstí naše snaha nebyla zbytečná a potom co Adam vymyslel software se mi daří to sedmým pokusem přelezt a domů jsem si dovezl svoje první 7c.

 

Pěkný výjezd za námi a doufám že spousta před námi.

 

Mějte se fajn

Rosťa

 

 

 

 

Moc jsme nefotili, tak fotky skoro žádné :D

Fotky

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by joomla.it